KARRIER

Nexflow karrier

Legyél részese a digitális oktatásnak!

Ha Te is hiszel az e-learning értékteremtő erejében, csatlakozz csapatunkhoz!

Elektronikus­ tananyag-forgatókönyvíró

Érdekel az élethosszig tartó tanulás? Tudod, mi az e-learning? Esetleg már tanultál is a segítségével? Az írás szerelmese vagy, kiváló és érdekes a nyelvhasználatod, képes vagy szólni a különböző korosztályok nyelvén? Igazi csapatjátékos vagy, akinek tudásvágya határtalan?

Feladatok:

  • Változatos témájú elektronikus tananyagok tervezése a megfelelő pedagógiai és módszertani követelmények szerint, minden korosztály számára
  • A tananyagok és az azokba tervezett médiaelemek (pl. videók) forgatókönyvének megírása a rendelkezésre álló kéziratok, szakmai anyagok alapján
  • Szakmai információk gyűjtése, szakértőkkel való egyeztetés az adott projekt témájával kapcsolatban, akár napi rendszerességgel
  • A tananyaggyártás támogatása, követése, részvétel a tananyaggyártáshoz kapcsolódó egyéb feladatokban

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pedagógiai, tanulás- és oktatásmódszertani ismeretek
  • Magabiztos informatikai tudás (MS Word, Excel, PowerPoint, Google Drive) és affinitás – mivel egy teljesen ismeretlen szoftver használatát is meg kell tanulnod nálunk
  • A magyar nyelv kiemelkedő, kommunikációs helyzethez és műfajhoz illő, választékos és pontos használata
  • Kiváló kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatmunkára való képesség, általános vezetői iránymutatás mellett önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, kitűnő problémamegoldó és rendszerezőképesség, kreativitás, megbízható, precíz, igényes munkavégzés
  • Szorgalom, nyitottság és proaktivitás, erős tanulási, fejlődési motiváció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat pedagógiai, e-learning módszertani vagy szövegírási területen

Előnyök:

  • E-learning módszertani ismeretek, munkatapasztalatok
  • Felsőfokú végzettség az alábbi területek valamelyikén: pedagógia/pszichológia, magyar nyelv és irodalom, informatika, természettudományok, bármilyen műszaki terület
  • Szövegírásban szerzett tapasztalat
  • Filmforgatókönyvek, storyboardok készítésében szerzett tapasztalat
  • Gamification ismeretek
  • Vizuális kommunikáció területén szerzett tapasztalat
  • Multiplatform tartalomfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, izgalmas és összetett feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • Barátságos, stabil munkahelyi környezet

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén behívunk egy személyes interjúra.

A megoldás a kezünkben van

Küldetésünk, hogy egyedi e-learning megoldásokat kínáljunk, innovatív, jövőbe mutató és hatékony képzés - fejlesztési módszereket alakítsunk ki
Megrendelőink számára.